Mezi dvěma světy
Tomáš Režňák

Modlitby 24/7 v Brně počtvrté - říjen 2014

25.9.2014

V týdnu od 7. do 14. října 2014 probíhá další, v pořadí již čtvrtý, modlitební týden v Brně. Rezervace termínů je možná online přes webovou stránku www.modlitby24-7.cz/brno/ - tam také najdete více informací o místě konání a pravidlech.

Zkuste se zapsat a přijďte zakusit ve svém životě něco nového. Pojďme se jako Boží lid přimlouvat za Boží jednání v ČR a také tolik potřebnou jednotu v církvi!

Co jsou Modlitby 24/7?

Další informace nám podá třeba tato tisková zpráva:

„Již déle než jednu dekádu je v rámci globálního hnutí Modliteb 24-7 veden nepřetržitý řetězec modliteb. Na rozmanitých místech naší planety vznikají modlitební místnosti, počínaje středověkou anglickou katedrálou, přes punkový festival v Německu až po slumy v Dílí. V těchto kreativně připravených místnostech se obyčejní lidé střídají v hodinových až dvouhodinových intervalech v modlitbách a po určitou dobu tak vytvářejí jejich nepřetržitý řetěz...“.

Pokud se chcete s tímto mezidenominačním hnutím seznámit blíže, doporučuji obstarat si knihu Krvavý měsíc na obzoru (lze objednat např. v knihkupectví Samuel). Kromě poutavého příběhu, jak vše začalo, tam najdete i svědectví lidí z českých měst.

 

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první :-)

Napsat komentář

  • na jiné komentáře odkazujte zápisem např. [2]
  • HTML značky nejsou povoleny
tučně označené položky musíte vyplnit

 

« seznam článků  na začátek příspěvku  na první komentář

2012 – 2023   Tomáš Režňák - programátor, webdesignér, taťka a křesťan ve vývinu :-)