Mezi dvěma světy
Tomáš Režňák

Konference (nejen) pro manželské páry

20.3.2012

Ve dnech 17. a 18. března 2012 jsme se zúčastnili Konference (nejen) pro manželské páry, kterou pořádala Apoštolská církev v Kolíně. Spolu s námi se zúčastnilo i několik členů z AC Brno.

Jako hlavní přednášející byli na konferenci Nancy a Colin Campbellovi – manželský pár, který pochází z Nového Zélandu a posledních 20 let žije v Americe. Připadali nám oba jako z jiného světa (a oni jsou :-). Na Nancy nás okouzlil její úsměv a nádherný hlas, Colin je opravdový muž s velkým smyslem pro humor. Boží láska je vidět v každém jejich projevu.

Nancy a Colin mají 6 vlastních dětí a aby to nebylo málo, tak další 3 ještě adoptovali. Trochu nás překvapil počet vnoučat – dovedete si tipnout, kolik může mít člověk vnoučat? Na jedno auto? Na dvě? Na tři? Nevím, jestli si to dokážete představit, ale ten aktuální počet je 36!

Jejich zkušenosti s výchovou dětí jsou tedy nesčetné a my jsme si mohli na této konferenci vzít k srdci jejich cenné rady. Snažíme se nyní uplatňovat některé z nich i prakticky u nás doma a ono to jde - a za to jsme moc rádi.

Uvědomme si všichni, že děti jsou dar od Boha a že jsou pro nás požehnáním.

  • Audio nahrávky z konference nebyly zveřejněny
  • Nancy a Colin mají svoje webové stránky Above Rubies
  • Nancy dále spravuje stránku na Facebooku, kde píše zejména pro ženy, jak se starat o domov
  • Colin také spravuje Facebook stránku věnovanou mužům pod názvem Meat for Men (Maso pro muže s podtitulem: „Vyzývá všechny muže - manžele, otce i svobodné k … mužství bez kompromisů“

Na závěr se sluší poděkovat - AC Kolín za bezproblémovou realizaci celé akce a Nancy a Colinovi, že nám mohli sloužit nejen slovem, ale i svou přítomností. A samozřejmě za to, že jsme tam mohli být.

Bůh Vám žehnej!

 

Konference (nejen) pro manželské páry

 

Komentáře (0)

Žádné komentáře. Buďte první :-)

Napsat komentář

  • na jiné komentáře odkazujte zápisem např. [2]
  • HTML značky nejsou povoleny
tučně označené položky musíte vyplnit

 

« seznam článků  na začátek příspěvku  na první komentář

2012 – 2023   Tomáš Režňák - programátor, webdesignér, taťka a křesťan ve vývinu :-)